Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Dowiedz się więcej...zamknij
CO?
słowa kluczowe, nazwa, telefon
GDZIE?
miasto, ulica, kod pocztowy

TWOJA FIRMA NA
facebooku

założymy i poprowadzimy fanpage na najpopularniejszym portalu społecznościowym

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZBUDUJ NOWE, TRWAŁE RELACJE ZE SWOIMI KLIENTAMI I ZDOBĄDŹ KOLEJNYCH.

Nasza oferta obejmuje:

  • Stworzenie fanpage'a - fanpage to strona Twojej firmy, produktu lub marki na najpopularniejszym portalu społecznościowym Facebook. Dobry, często aktualizowany profil stanowi doskonałą wizytówkę Twojej firmy, a dzięki przemyślanej strategii pomoże Ci zdobyć nowych klientów.
  • Administrowanie fanpage'a - Twój profil na Facebooku musi "żyć". Aktualności, ciekawe zdjęcia i konkursy budują trwałe więzi z fanami i tworzą stały ruch na profilu. Wymiana komentarzy między Tobą a fanami na profilu to najskuteczniejszy i najbardziej wiarygodny sposób promocji Twojej firmy.
  • Kampanię reklamową na Facebooku - przemyślana i dobrze skonfigurowana kampania pozwala zdobyć fanów w bardzo krótkim czasie.
    Możemy kierować reklamy na określony obszar oraz targetować do uzytkowników Facebooka m.in. ze względu na płeć, wiek i zainteresowania odbiorców.

Oferujemy kompleksową usługę tworzenia i aktualizacji facebook fanpage - założenie profilu, stworzenie skróconego linku do profilu (www.facebook/twojafirma), przygotowanie grafik profilowych i tła, zamieszczanie treści na podstawie przesłanych materiałów, tworzenie albumów ze zdjęciami, wstawienie odnośnika kierującego klientów do strony internetowej.

Napisz do nas a konsultant skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły.