Czy tabletkami da się powiększyć biust?

powiekszanie biustu

Biust to z pewnością jeden z najważniejszych atrybutów każdej kobiety. Która z nich nie marzy o tym, by posiadać duży, przyciągający uwagę biust? Jak wykazują badania, 40% z nich marzy o posiadaniu pięknego, pełnego biustu. Na powiększenie biustu są różne sposoby. Niektóre panie decydują się na bolesne zabiegi chirurgiczne, inne stosują kremy i maści na biust np. marki Frashe, a jeszcze inne decydują się na korzystanie z zabiegów eksperymentalnych. Jednym z nich jest stosowanie tabletek na powiększenie biustu. Czy na powiększenie biustu tabletki są dobrym sposobem? Tego zagadnienia dotyczył będzie poniższy artykuł.

Tabletki na biust – co to takiego?

Wiele pań stosuje już tabletki na powiększenie biustu. Opinie w sprawie ich skuteczności są podzielone, gdyż ich działanie uzależnione jest od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu oraz rodzaju leków, jakie zdecydujemy się przyjmować. Z pewnością zażycie tabletek będzie znacznie mniej krępujące niż stresująca i droga wizyta u chirurga plastycznego.

Co zawierają w sobie tabletki na powiększenie biustu?

Tabletki powiększające do biustu zawierają przede wszystkim fitoestrogeny. Fitoestrogeny to roślinne odpowiedniki ludzkich hormonów. Pełnią funkcje takie jak estrogeny w organizmie kobiety. Estrogeny odpowiedzialne są za kształtowanie cech płciowych w okresie dojrzewania oraz poziom libido. Wpływają również na to, że w trakcie ciąży oraz przed miesiączką piersi stają się większe. Wydzielane estrogeny wpływają zatem na:

  • wielkość biustu,
  • rozkład tkanki tłuszczowej,
  • poziom zaokrąglenia bioder,
  • wygląd włosów oraz skóry.

Tabletki na powiększenie biustu poprzez zawarte w nich fitoestrogeny w znaczny sposób wpływają na gospodarkę hormonalną u kobiet. Dodatkowo, tabletki powiększające do biustu podwyższają libido, ujędrniają ciało oraz powiększają piersi.

Wskazania

Stosowanie tabletek wskazane jest u pań, które spróbować chcą nowej metody na powiększenie biustu. Warto jednak zaopatrywać się w takie medykamenty, które mają podany swój skład oraz posiadają niezbędny atesty. Oczywiście używając tabletek nie osiągnie się efektu takiego jak przy odwiedzeniu chirurga plastycznego. Oprócz tego tabletki na powiększenie biustu należy stosować długotrwale. Tylko wtedy tego typu kuracja przyniesie jakiekolwiek spodziewane rezultaty. Pierwsze efekty mogą być widoczne nawet po 2 lub 3 miesiącach. By efekt był trwały, kurację należy co parę miesięcy powtarzać. Warto wiedzieć, że tabletki powiększające do biustu tak naprawdę nie są lekami, tylko suplementami diety.

Przeciwwskazania

Tabletki powiększające do biustu nie są polecane kobietom, które chorują na choroby takie jak: nadciśnienie, cukrzyca, choroby nowotworowe oraz inne poważne schorzenia. Oprócz tego tabletki hormonalne na powiększenie biustu nie są polecane dla pań karmiących piersią i ciężarnych.

Tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu

Jeśli interesuje Cię zagadnienie tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu, to warto wiedzieć że tabletki hormonalne na powiększenie biustu można śmiało łączyć z tabletkami na antykoncepcję.

Co jest lepsze od tabletek na biust?

Z pewnością są znacznie lepsze sposoby na uzyskanie pięknego biustu. Zaliczyć do nich można ćwiczenia oraz różnego rodzaju kremy. Taki krem powinien zawierać kozieradkę, palmę sabałową, czarnuszkę, koper włoski, dziki pochrzyn oraz pieprzy.

Podsumowanie

Tabletki na powiększenie biustu to temat, który powinien zostać szerzej zbadany przez naukowców. Obecnie wielu lekarzy nie ma żadnego zdania na ten temat ze względu na brak jakichkolwiek badań potwierdzających skuteczność stosowania powyżej opisanej metody.

Dodaj komentarz