Dyktafon jak długopis? Poznaj nowość od Olympus!

Dyktafon

Smukła budowa przypominająca długopis, czuły, wielokierunkowy mikrofon, filtr anty-szelestowy, a także aktywacja nagrywania jednym ruchem to najważniejsze cechy najnowszego dyktafonu VP-20. Dzięki temu nowy produkt marki Olympus sprawdzi się między innymi  w sytuacjach biznesowych.

Olympus VP-20 został stworzony do celów biznesowych. Wyróżnia się dyskretnym designem przypominającym długopis  i bez problemu mieści się w kieszeni koszuli lub w torbie. Jednocześnie oferuje najwyższej jakości nagrania stereo  i posiada szereg funkcji, ułatwiających i przyspieszających obsługę.

Nowy dyktafon marki Olympus jest wyposażony  w wielokierunkowy mikrofon stereo, który nagrywa dźwięk dochodzący z różnych kierunków i odległości. Dzięki temu sprawdzi się na przykład w czasie spotkań biznesowych, podczas których nie ma możliwości skierowania mikrofonu bezpośrednio w stronę rozmówcy. Nawet kiedy dyktafon jest wyłączony, można natychmiast rozpocząć nagrywanie przez przesunięcie przycisku REC, który znajduje się na górze obudowy. Ponadto, ulepszony filtr anty-szelestowy automatycznie odróżnia rozmowę od szelestów i tłumi te niepożądane, aby uzyskać wyraźne i czyste nagranie. VP-20 posiada także zintegrowane gniazdo mikrofonu i słuchawek, które pozwala na nagrywanie przy użyciu zewnętrznego mikrofonu lub przystawki telefonicznej TP8.

Dyktafon został wyposażony w wiele praktycznych funkcji

Funkcja „sceny nagrywania” – pozwala na wykorzystanie najlepszych ustawień z czterech typowych scenariuszy nagrywania, w tym wyjątkowo czułego trybu kieszonkowego.
Funkcja timera – dzięki niej nagranie może rozpocząć się automatycznie po 3, 5 lub 10 minutach, a więc niezauważalnie i adekwatnie do sytuacji.
Funkcja pendrive’a – dzięki portowi USB dane do komputera można przesyłać bez dodatkowych kabli czy oprogramowania, a jednocześnie można go wykorzystać do ładowania baterii.
Tryby usprawniające tłumaczenie i naukę języków.

Dodaj komentarz