Praktyczny laktator elektryczny – decyzja i wybór

Praktyczny laktator elektryczny – decyzja i wybór

Wybór praktycznego laktatora jest sprawą bardzo ważną, ponieważ zazwyczaj matki chcą karmić dziecko w sposób naturalny jak najdłużej, dla dobra dzieciaczka. Choć w sprzedaży dostępne są różnego rodzaju laktatory różnych firm, polecanymi laktatorami są te elektryczne, które są bardzo wydajne i intuicyjne w obsłudze.

W dziedzinie laktatorów na rynku wiedzie prym producent laktatorów Medela. W swojej ofercie ma różnego rodzaju laktatory, pojedyncze, podwójne oraz laktatory ręczne. Produkty firmy Medela, to jedne z najpopularniejszych dostępnych na rynku, misją jej jest zapewnianie dobrego samopoczucia i zdrowia klientów. Swoją wiedzę naukową opiera na współpracy z naukowcami, opiniotwórcami oraz medykami dla obserwacji i zastosowaniu w życiu naturalnych rozwiązaniach. Medela stosuje wyniki swoich wieloletnich badań do produkcji laktatorów – urządzeń wspierających naturalne karmienie piersią.

Produktów Medela proponowanych mamom jest naprawdę duża, każda mama może znaleźć coś dla siebie. Włożenie wielkiego wysiłku w przeprowadzenie wielu badań nad wprowadzeniem innowacji w dziedzinie odciągania pokarmu przyniosło pozytywne wyniki. Idea i docenianie jak i zarówno podziw dla składu i właściwości mleka matki było początkiem pobudzenia inspiracji do stworzenia urządzeń wspierających naturalne karmienie dziecka.

Produkty Medela oparte są na innowacyjnej metodzie 2-Phase Expression, która polega na wykorzystaniu naturalnego sposobu ssania, jakim posługuje się noworodek i niemowlę. Chodzi o szybki i wolny rytm ssania połączony z głębokim oraz płytkim. Wszystkie laktatory Medela opierają się na tej metodzie działania.

Medela Swing Flex™ to 2 fazowy laktator elektryczny, który ma zastosowanie na jedną pierś. Jest to innowacyjny laktator, stworzony w technologii PersonalFit Flex™, który dopasowuje się do różnorodnego kształtu piersi kobiety. Sprawia, że mama może odciągnąć pokarm w dowolnej dla siebie, komfortowej pozycji. Zapewnia to nowy kształt lejka, który zapobiega uciskowi dróg mlecznych, w prosty sposób mama może odciągnąć więcej pożywnego mleka dla swojego maluszka.

Medela Swing Maxi Flex™, to 2-fazowy elektryczny laktator dla dwóch piersi. Laktator ten posiada innowacyjną technologię PersonalFit Flex™ to laktator, który również wykorzystuje technologię PersonalFit Flex™, polegającą na dopasowaniu lejka, jednak komfort tkwi w odciągany pokarm z dwóch piersi na raz. Gwarancją jest to, że podczas korzystania z tego typu laktatora, pokarmu jest znacznie więcej, niż korzystania z pojedynczego laktatora.

Dodaj komentarz